Adwords Yönetimi

  İnternet kullanıcıları %90 oranında Google Arama Motorunu tercih etmektedir. Rakipleriniz arasında fark yaratmak, onlardan daha ön sıralarda çıkmak istemez misiniz? Google Adwords Yönetimi ile bu mümkün!

  Google Adwords sayesinde tüm Dünya’ya açılabilir, pazarınızı genişletebilirsiniz. Google Adwords üzerinden verilen reklamlarla ülke, bölge, şehir gibi hedef kitlenizi belirleyerek daha çok kullanıcıya ulaşırsınız. Yapılan Reklam Optimizasyonları sayesinde sitenizin tıklanma oranlarında artış, mevcut sıralamalarda yükselişe sebep olacaktır.

  Google Adwords, müşterilerinize istediğiniz şekilde ulaşma imkanı tanıyor. Google arama motorları için Metin Tabanlı, Özel Reklamlar, Youtube Banner veya video içi reklam, Mobil uygulama ve bir çok reklam çeşidi ile nasıl görünmek istediğinize siz karar verin.

  Reklam için anahtar kelime kullanımı oldukça önemlidir. Rakiplerinizin doğru analiz edilmesi, hedef kitlenin doğru belirlenmesi gibi bir çok etken Adwords Yönetimi ile karşılanmaktadır. Sizde rakiplerinizden ön plana çıkmak istiyorsanız doğru tercih BerPel Digital Solutions. Online Teklif formu üzerinden iletişim bilgisi ve taleplerinizi bırakabilirsiniz.

   

  DİĞER ÇALIŞMALARIMIZ