FOOREVENT

FoorEvent firmasına özel olarak web site tasarımı ve kodlaması yapılmıştır. Web sitesi tüm mobil cihazlar ile uyumludur. Tam yönetim paneli ile web sitesindeki tüm alanları güncelleyebiliyorlar.

ELVAN PASTANELERİ

Elvan Pastanelerine özel olarak web site tasarımı ve kodlaması yapılmıştır. Web sitesi tüm mobil cihazlar ile uyumludur. Tam yönetim paneli ile web sitesindeki tüm alanları güncelleyebiliyorlar.

Voin Türk Bilişim A.Ş

Voin Türk Bilişim A.Ş firmasına özel olarak web site tasarımı ve kodlaması yapılmıştır. Web sitesi tüm mobil cihazlar ile uyumludur. Tam yönetim paneli ile web sitesindeki tüm alanları güncelleyebiliyorlar.

Gurmenna

Gurmenna firmasına özel olarak web site tasarımı ve kodlaması yapılmıştır. Web sitesi tüm mobil cihazlar ile uyumludur. Tam yönetim paneli ile web sitesindeki tüm alanları güncelleyebiliyorlar.

Ay Aydınlatma

Ay Aydınlatma firmasına özel olarak web site tasarımı ve kodlaması yapılmıştır. Web sitesi tüm mobil cihazlar ile uyumludur. Tam yönetim paneli ile web sitesindeki tüm alanları güncelleyebiliyorlar.

 

 

SİTEYİ İNCELE

Vendolıne Otomat Makineleri

Vendoline Otomat Makineleri firmasına ait web sitesi ve 3D grafik çalışmaları yapılmıştır. Firmanın kiralama yaptığı tüm makinelerin 3D çizimi yapılarak farklı açılardan render alınmıştır. Web sitesi tüm mobil cihazlar ile uyumludur. Tam yönetim paneli ile web sitesindeki tüm alanları güncelleyebiliyorlar.

SEO içinde destek olan firmamız tüm çalışmaları tam ve eksiksiz olarak teslim etmiştir.

SİTEYİ İNCELE

SKALION HOTEL & SPA

Skalion Hotel & SPA Web Tasarım firmamız tarafından yapılmıştır. Bir çok yabancı dil bulunduruan web sitesi yazılımında hangi ülkeden siteye giriş yaparsanız otomatik olarak o ülkenin dil seçeneği ile açılmaktadır.

Ayrıca wordpress alt yapısı kullanılarak SEO çalışması yapılmıştır.

 

SİTEYİ İNCELE